... Všechno vždycky končí dobře. Pokud ne, ještě to není konec.

neděle 7. října 2012

deky z lásky

Dlouze jsem se tu rozepsala o důvodech proč jsem se zapojila do projektu Deky z lásky a potom mi došlo,že to slovy ani nedokážu popsat ... tak jsem text smazala a začínám znovu - stručně ...

Ráda jsem se zapojila do projektu Deky z lásky .Šijí se tu společně deky pro postižené a nemocné děti a polštářky pro jejich sourozence.

Pro Lukáškova bratra Tomáška jsem měla ušít polštářek s autíčkem.
Tomášku ať se ti líbí ♥


Pro Honzíkovu sestřičku Kačenku polštářek s kačenkou.
Kačenko doufám,že ti polštářek udělá radost ♥


Pro Filípka jsem připravila tři panely na jeho deku.Filípek je slepý a proto jsou aplikace šité 3D. Je to moje první zkušenost s takovou aplikací.Používají se růzdné materiály,aby byla deka hmatově zajímavá.Přitom musí být vše bezpečně přišito.I když je Filípek neuvidí,šila jsem je veselé,barevné.
Filípku moc si přeji,aby se ti aplikace líbily a udělaly ti radost ♥

Pro Justýnku jsem ušila jeden panel s liškou na deku.
Justýnko snad poznáš,že je to tvoje oblíbená liška a vykouzlí ti usměv na tváři ♥


20 komentářů:

 1. Ty jo.Renčo je to krásné ,slza mi ukápla.Nevíc co více napsat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janinko děkuji za hřejivá slova a přiznám se,že příběhy dětí ani nestuduji do podrobna...nemůžu,jsem moc lítostivá a hodně si to beru.

   Vymazat
 2. Téééda Ty jseš drak, tolik krásných věcí! Určitě se budou moc líbit.

  OdpovědětVymazat
 3. moc krásné...!!!!! hlavne ta aktvita!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Renatko jsi šikulka...ty hmatové aplikace jsi vyřešila moc pěkně

  OdpovědětVymazat
 5. dnes jsem objevila tvůj krásný blog. ty aplikace pro nevidomé děti mně fakt dostala, to je úžasné! tento týden rozdávám na svém blogu dárečky. přijď si zasoutěžit! sonja

  OdpovědětVymazat
 6. Krása a nádhera. Já zrovna pro Justýnku vyšívám lištičku a pořád jsem přemýšlela, jestli tam nebudou 2 stejné. Přece jen těch návodů na lištičku je málo. Tak mám vyřešeno, děláš aplikaci. Ty 3D bloky jsou nádherné, já na ně nějak nemám ispiraci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. šila jsem je poprvé a nakonec to ani nebylo těžké a napadly mě další.Ráda dělám aplikace naentlované cik-cakem ,tyto jsem celé podšila a potom přišila na blok.Použila jsem manžestr,froté a samet,věřím,že na dotek příjemné materiály. Sama uvidím jestli to bude ono "o)
   Je to moje první účast na projektu.
   Přeji ti ať se daří a máš z výsledku radost !

   Vymazat
 7. děkuji moc za krásné komentáře,jsem ráda,že se vám dárečky líbí a doufám,že se budou líbit i dětem.
  Bohužel mi při praní zabarvilo autíčko :o( dobře mi tak,tuto látku jsem neměla předepranou,ale zrovna jsem jí potřebovala,tak jsem po ní šáhla a celá práce je v ...
  zřejmě budu muset ušít polštářek znovu.

  OdpovědětVymazat
 8. Reni paráda, je to úžasné a tolik si toho našila:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Jsou úžasné. Jakou mašinku máš vyhlídnutou? MOC moc se těším na další dobrou duši, která bude chodit stahovat výšivky :DDD vždycky mě potěší, když je mám pro koho dělat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni manžel mi k narozeninám objednal Berninu auroru440 i s vyšívacím panelem. Nic jsem netušila.To bylo překvapení :o)))
   Teď už jsem se s tou myšlenkou zžila a moc se na ní těším.Bohužel jsem technický antitalent tak jsem opravdu zvědavá jak ten vyšívák zvládnu "o)
   Děkuji i já se moc těším

   Vymazat
 10. Božínku, Renátko, jsi neskutečná a fantastická a jak jsem tu už psala, s obrovským srdíčkem. A že Tě to i bavilo, jde tedy vidět, nádherná práce, klobouk dolů. No, a navíc tady čtu o Bernině – ach, závidím. Mohla by ses zmínit, až zase dojedeš, před mým mužem :-)) Krásné dny, Reni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji Leni a až se uvidíme nebudu před tvým manželem mluvit o ničem jiném než o Bernině a všech výhodách její koupě :oD

   Vymazat
 11. Renčo, to je nádhera, máš ty aplikace kouzelné! Jsi fakt šikovná a hodná!

  OdpovědětVymazat
 12. Renčo, vše máš nádherné je vidět, že to šiješ s lásku

  OdpovědětVymazat
 13. Reni♥ nádherné aplikace ,ale dnes nejdu chválit šití ..hej♥ ..hej♥ ..paní♥ Ty máš svátek tak jdu gratulovat♥♥♥ ..hodně štěstí♥ lásky♥ Tobě♥ přát♥♥♥ ..krásný zbytek víkendu zlato♥ ...

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj. Děkuji za krásné komentáře. Máš to tady úžasné. Krásné aplikace a polštářky. Deky z lásky jsou úžasný projekt, obdivuji jeho organizátorky. Krásné obrázky jsi připravila. Berninu mám i s modulum, kdybys něco potřevala tak napiš. Hodně tvůrčích nápadů přeje Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani díky za hezké řádky.Modul si jedu koupit 2.11. k Ajce do Prahy- na první pokus mi to nevyšlo :o(
   a už se moc těším a taky trochu obávám,aly mi to šlo "o)

   Vymazat

Děkuji za komentář ♥